Cum se compară cu celelalte 60 de Audi A3 2016 de vânzare
La 9.500 EUR, acest Audi A3 2016 este mai ieftin decât 70% dintre celelalte 60 de Audi A3 2016 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 11.000 EUR, iar 80% dintre ele costă între 8.200 și 13.900 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 9.500 EUR — mai ieftin decât 70% dintre ele
8.200mediana 11.00013.900 EUR
- Kilometraj
- 303.000 km — peste mediana de 203.300 km
- Pe piață
- de azi · mașinile similare rămân listate de obicei 29 de zile
Descrierea vânzătorului
Audi A3 1.4TFSI Ultra, an 2016. Euro 6, sedan (berlina), unic proprietar, distribuție curea, 2 chei, motor 1.4 TFSI de 1395 cmc benzina, 150 CP, cutie manuala 6+1 trepte, dublu climatronic, volan piele cu comenzi, navigatie retractabila, tapițerie semipiele, bixenon, toata este full led, 303.000 km reali in crestere (masina ruleaza), pilot automat, semzori lumini, senzori ploaie, costieră fata si spate, interior curat, jante aliaj, senzori prcare, fara zgariaturi.Arata si funcționează impecabila, nu necesita nici o investiție.Preț 9.500 Euro, ușor negociabil.Detalii doar la telefon /whatsApp: 0744-132.248Locatie: Ramnicul Valcea