Cum se compară cu celelalte 57 de Audi A5 2009 de vânzare
La 7.518 EUR, acest Audi A5 2009 este mai scump decât 68% dintre celelalte 57 de Audi A5 2009 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 7.000 EUR, iar 80% dintre ele costă între 4.700 și 8.600 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 7.518 EUR — mai scump decât 68% dintre ele
4.700mediana 7.0008.600 EUR
- Kilometraj
- 260.000 km — egal cu mediana de 260.000 km
- Pe piață
- de o zi · mașinile similare rămân listate de obicei 3 zile
Descrierea vânzătorului
Vând Audi A5 2.0TFSI QUATTRO S-Line în stare foarte buna. Mașina este adusă din Germania, are numere roșii valabile și a fost făcută cartea de România (RAR). Totodată este o mașină curată fără accidente. Se poate trimite raport CarVertical la cerere. Mașina are carte service și revizia a fost efectuată. An fabricație: 2009 Motor: 2.0 TFSI benzină – 211 CP + Filtru sport K&N + soft putere = 260cai Tracțiune: Quattro (4x4) Cutie : Manuala 6 trepte Kilometraj : 260.000 verificabili cu raport car vertical și carte service Modificări: Suspensie Eibach Pro Street reglabilă - omologată (65-15-011-01-22) 1100€ Evacuare Friedrich Motorsport - omologată (FMAU31) 600€ Frane Zimmermann - omologate Cârlig remorcare de fabrică - omologat Se poate trece la roți mai mare r19 sau r20 deoarece sunt omologate în cartea mașini. Toate aceste modificări au certificate și sunt omologate în cartea mașini. Dotări: S-line interior și exterior de fabrică Sistem audio Bang & Olufsen Senzori parcare față și spate Scaune full electrice S-line cu încălzire, piele Alcantara și piele + memorie Pafon negru Oglinzi pliabile electric Bancheta spate cu cotieră și suport pahare Cruise control Faruri xenon cu lupă automate + faza lungă scurtă automată. Volan S-line cu comenzi piele Climatronic Jante aliaj originale R18 cu cauciucuri de iarnă Noi Senzori ploaie/lumină Parbriz Heliomat Proiectoare ceață etc.