Cum se compară cu celelalte 65 de Audi Q3 2014 de vânzare
La 2.094 EUR, acest Audi Q3 2014 este mai ieftin decât 100% dintre celelalte 65 de Audi Q3 2014 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 11.200 EUR, iar 80% dintre ele costă între 9.100 și 13.800 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 2.094 EUR — mai ieftin decât 100% dintre ele
9.100mediana 11.20013.800 EUR
- Kilometraj
- 280.000 km — peste mediana de 240.000 km
- Pe piață
- de 4 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 29 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 159 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
DETALII TEHNICE : Audi Q3 Quattro 2.0Diesel - An 2014 3xS-Line ! - Înmatriculată in Romania - AN FABRICATIE : 2014 - MOTORIZARE : 2.0 Diesel - KM : 275xxx KM - EURO 5 DOTARI DISPONIBILE : - Quattro - tractiune integrala - S-line interior/exterior - Incalzire in scaune - Geamuri electrice fata/spate - Senzori parcare fata/spate - Volan piele in 3 spite cu comenzi - Navigatie originala Audi - Jante aliaj R18 cauciucuri noi - Carlig remorcare electric(buton) - Oglinzi electrice cu rabatare - Interior S-Line din piele și alcantara fără nici un defect - Cutie automata S-Tronic - Faruri Bixenon Adaptiv -Plafon negru Fără defecte ascunse Atât optic cât și mecanic în stare foarte bună Distribuție , frâne față /spate ,ulei grup/cutie au fost înlocuite recent .