Cum se compară cu celelalte 39 de Audi Q3 2015 de vânzare
La 12.500 EUR, acest Audi Q3 2015 este mai ieftin decât 56% dintre celelalte 39 de Audi Q3 2015 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 13.200 EUR, iar 80% dintre ele costă între 10.800 și 15.600 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 12.500 EUR — mai ieftin decât 56% dintre ele
10.800mediana 13.20015.600 EUR
- Kilometraj
- 238.546 km — peste mediana de 219.000 km
- Pe piață
- de 12 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 27 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 1.184 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
Vand : Audi Q3 / S line / 2.0TFSI / Quattro / 2015 facelift / EURO 6 Masina este inmatriculata ,( masina personala ) ruleaza perfect fara probleme ascunse . Se accepta orice test autorizat . Este foarte intretinuta la interior cat si la exterior . ( presuri originale q3 cauciuc ) * Placute frana noi * Bujii noi schimbate de 3 luni * Baterie noua de jumatate de an * Ultima Revizie efectuata in urma cu 6000km Se vinde doar cu perfectarea actelor la zi , vine insotita de anvelope de iarna . * 2 chei * Dotari : •Motor 2.0 TFSI / benzina / EURO 6 •Putere : 162KW / 220CP •Tractiune integrala/ Quattro / Haldex •Transmisie Automata / S tronic - 7 viteze •Adaptive Damping Control •Suspensie reglabila electronic ( Comfort / Auto / Dinamic / Individual ) •Comenzi volan •Scaune S-Line / Piele + Alcantara •Navigatie •Dublu Climatronic •Incalzire in scaunele fața •Pilot automat •Keyles entry / Keyles Go •Lumini Follow me home •Jante aliaj 18” •Senzori parcare Fața/ Spate •Camera Marşalier Spate •Carlig Remorcare / automat la buton / omologat ( original) •Faruri Full Led /Matrix / varianta facelift cu Functia cornering •Stopuri Led / facelift