Vând BMW 3 GT 2.0 diesel, F34, cutie automată 8+1, Euro 6, SportLine
-am fabricație 29.06.2016
-echipare SPORTLINE
-Motorul B47 din generația nouă fără Ad-Blue și fără probleme la distribuție.
-mașină personală, funcționare și aspect foarte OK
-Keyless go, 2 chei
-am toate reviziile la ea ( cu facturi doveditoare) inclusiv revizie cutie viteze automată
-clima automată, senzori parcare, senzor ploaie, senzori presiune și temperatură roți
-pachet lumini interior—exterior
-CarPlay, Android auto, navigație mare NBT cu redare videoclipuri în mers
-pilot automat, volan M,original al mașinii
-senzori parcare și camera spate
-cârlig remorcare original BMW, rabatabil electric
-și multe alte opțiuni.
-Am toate facturile, garanții, pe tot ceea ce am schimbat la ea…toate consumabilele schimbându-se la timp si cu piese de calitate OEM
-A fost rechemată în reprezentanta BMW inlocuindu-se EGR , răcitor EGR și Airbag șofer totul pe cheltuiala BMW.
-Toate actele la zi, Fiscal pe loc. Mașina mea personală, functionare ireprosabila.
Accept orice verificare/test. Masina fara accidente.
-KM absolut reali.