Cum se compară cu celelalte 159 de Ford Focus 2014 de vânzare
La 2.900 EUR, acest Ford Focus 2014 este mai ieftin decât 94% dintre celelalte 159 de Ford Focus 2014 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 4.700 EUR, iar 80% dintre ele costă între 3.200 și 6.500 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 2.900 EUR — mai ieftin decât 94% dintre ele
3.200mediana 4.7006.500 EUR
- Kilometraj
- 299.000 km — peste mediana de 185.000 km
- Pe piață
- de 180 de zile · mașinile similare rămân listate de obicei 23 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 700 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
Ford Focus MK3 Titanium 2014 1.6TDCI 115cp Masina este personala si se vinde numai cu perfectarea actelor! Vine la pachet cu un set de jante pe 16' cu cauciucuri de iarna. Motorizare 1.6 TDCI KM: 299.000 km Fabricatie: 2014 Cutie 6+1 viteze Sistem Keyless go Doua chei Pachet lumini(manere, spatiu stocare usi, consola centrala) Hill Start (Plecare din rampa cu frana asistata) Clima pe 2 zone Computer de bord Pilot automat Volan Piele Reglabil Pe Inaltime + Adancime Comezi pe volan Radio/CD/AUX/Bluetooth Geamuri electrice fata/spate Oglinzi electrice si incalzite Stopuri led Masina are recent schimbat tot pe fata(brate,capete de bara,bielete,amortizoare) Pe spate schimbat amortizoarele. Baterie noua in garantie Fara probleme mecanice dar cu probleme estetice unele se vad in poze. Accept test autorizat! NU SUNT INTERESAT DE SCHIMBURI SAU COMBINATII. Culoare: Negru Norma de poluare: Euro 5 Emisii CO2: 109 g/km Proprietar Da