Cum se compară cu celelalte 74 de Ford Mondeo 2012 de vânzare
La 4.490 EUR, acest Ford Mondeo 2012 este mai scump decât 59% dintre celelalte 74 de Ford Mondeo 2012 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 4.200 EUR, iar 80% dintre ele costă între 3.100 și 7.200 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 4.490 EUR — mai scump decât 59% dintre ele
3.100mediana 4.2007.200 EUR
- Kilometraj
- 240.000 km — sub mediana de 250.000 km
- Pe piață
- de 5 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 17 zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 341 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
Ford Mondeo Face-Lift Titanium 2.0TDCI Euro 5 Navigatie Color Led An Fab.2012 Descriere : -An Fabricatie 2012 -Motor 2.0 TDCI -Putere dezvoltata 140 CP -Norma poluare Euro 5 -Cutie de viteze manuala 6 + 1 Viteze -243000 km parcursi -Navigatie Mare Color GPS -Display Touch Screen -Dublu-Climatronic Functional -Parktronic (senzori parcare) -Pilot Automat -Limitator Viteza (Cruise Controler) -Computer de Bord -Ceasurile de Bord Display Convert Plus ! -Senzori Ploaie -Senzori Lumini -Led Lumini de Zi -Volan Multifunctional (comenzi volan) -Volan reglabil inaltime adancime -Key Lets Go -Key lets Entry -Cotiera Fata -Cotiera Spate -4 x Geamuri Electrice -Geamuri Privace Glase -8 x Airbag-uri -Torpedou Frigorific -Scaune fata reglabile inaltime -Oglinzi Electrice Incalzite Retractabile Electric Automat -Proiectoare Ceata Halogen -Jante Aliaj Usor Originale Ford -Culoare Gri Metalizat -Masina curata intretinuta la interior ,totul functional ,nu bate nimic la directie ,nu are erori de bord ,recent adusa in tara ,nerulata in Romania .