Descrierea vânzătorului
Vand honda civic 2008 1.8 benzina +gpl sunt propietar de 5 ani am luat-o la 80000km in prezent are 180000km este o masina foarte fiabila nu am avut probleme in astia 5 ani doar consumabile Nu am facut niciodata accident nu e lovita vopsita etc Dotari geamuri electrice, panoramic, scaune incalzite, cruise control oglinzi incalzite senzori parcare spate etc