Mașina este echipată în acest moment cu anvelope de iarnă dar se vinde si cu anvelope de vară aproape noi cu tot cu jante. Mașina se prezintă foarte bine atat exterior cat si interior pentru varsta ei, se vinde cu tot cu camera auto de bord, cu tableta mutimedia, camera marșarier, recent a fost schimbat kit-ul de ambreiaj si s-a efectuat și revizia de ulei+ filtre.
Nu sunt samsar, este pentru prima dată cand pun o mașină la vanzare, dacă am omis detalii importante, contactați pentru lămuriri. Accept teste!