Cum se compară cu celelalte 32 de Mercedes-Benz A-Class 2017 de vânzare
La 12.150 EUR, acest Mercedes-Benz A-Class 2017 este mai ieftin decât 69% dintre celelalte 32 de Mercedes-Benz A-Class 2017 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 14.700 EUR, iar 80% dintre ele costă între 11.000 și 28.000 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 12.150 EUR — mai ieftin decât 69% dintre ele
11.000mediana 14.70028.000 EUR
- Kilometraj
- 220.000 km — peste mediana de 115.300 km
- Pe piață
- de 7 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 21 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 870 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
Parc auto, autorizat in comertul cu autoturisme. - Posibilitate de achizitionare integral sau in rate, cu sau fara avans, doar cu buletinul, verificare si raspuns instant. - Se ofera Garantie 12 luni + Numere rosii pe o perioada de 60 zile sau transport in limita a 300 Km. - Masina este in stare impecabila.Pachet AMG .Recent adusa din Germania.Motor 2.2 Diesel 136 Cp data fabricatiei: 2017, Euro 6, 220.000 Km reali cu revizii complete. Ofer carvertical,masina nu are nici o dauna! - Ca dotari: Cutie automata, Camera marsalier, presafe brake, Facelift, tempomat, dublu climatronic, scaune scoica,oglinzi electrice rabatabile din cheie, Jante originale cu cauciucuri foarte bune, etc. - Motorul si cutia functioneaza perfect, fara nici o eroare. - Pret: 12.150Euro negociabil. - Serie sasiu (VIN):WDD1760081J552899