Cum se compară cu celelalte 124 de Nissan Qashqai 2016 de vânzare
La 9.950 EUR, acest Nissan Qashqai 2016 este mai ieftin decât 51% dintre celelalte 124 de Nissan Qashqai 2016 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 10.000 EUR, iar 80% dintre ele costă între 8.100 și 11.500 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 9.950 EUR — mai ieftin decât 51% dintre ele
8.100mediana 10.00011.500 EUR
- Kilometraj
- 224.000 km — peste mediana de 186.600 km
- Pe piață
- de 5 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 25 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 756 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
FIRMA AUTORIZATA IN VANZAREA AUTOVEHICOLELOR SE OFERA FACTURA CERTIFICAT FISCAL POSIBILITATE ACHIZITIONARE IN RATE DOAR CU BULETINUL FARA AVANS prin: TBIPAY BT DIRECT RATE FIXE PE DURATA CREDITULUI OFERIM FACTURA FISCALA CU NUMARUL KILOMETRAJULUI POSIBILITATE ACHIZIȚIONARE IN RATE ASISTENTA IN VEDEREA INMATRICULARII DOSAR INMATRICULARE PROGRAMARE RAR PROGRAMARE INMATRICULARE www.vanzariautofocsani.ro 07********31 Bd. Brailei 154, Focsani, Romania Renault Kadjar 1.5 Tdci 110 cp Euro 6 Fabricatie 2016.06 Km.224.000 Pret 9.950Euro Cutie viteze automata Xenon + Led fata-spate Pavilion panoramic Tapiterie piele Camera luat vedere 360° Dublu climatronic Sistem navigatie Scaune incalzite Oglinzi retractabil electric Sistem audio Keylees go Keylees entry Linne asist Computer bord Pilot automat Senzori parcare fata - spate Senzori ploaie - lumina Proiectoare ceata Jante aliaj R17 Pachet crom interior - exterior 4 X geamuri electrice Oglinzi electrice + incalzite Volan piele multifunctional Recent adusa in Ro. Stare tehnica si estetica impecabila