Cum se compară cu celelalte 180 de Opel Astra 2010 de vânzare
La 3.699 EUR, acest Opel Astra 2010 este mai scump decât 67% dintre celelalte 180 de Opel Astra 2010 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 3.200 EUR, iar 80% dintre ele costă între 1.900 și 5.000 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 3.699 EUR — mai scump decât 67% dintre ele
1.900mediana 3.2005.000 EUR
- Kilometraj
- 220.059 km — egal cu mediana de 220.000 km
- Pe piață
- de 5 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 21 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 281 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
Proprietar- vând Opel Asra J 1.7CDTI 125 cp in perfectă stare de functionare, foarte bine îngrijită atât în interior cât si exterior. Consum redus de combustibil potrivită ptr utilizarea zilnica. An fabricatie 2010 Motorizare 1.7 CDTI. Cutie de viteza manuala . Tractiune față . Clima 2 zone (compresor nou). Jantre aliaj pe 17 cu cauciucuri Michelin dot 2025.Oglinzi încălzite . Senzori parcare fata spate. Frana de mana electrica. Roata rezeva. Masina functioneaza f bine și nu necesita nici o ivestitie. Toate schimburile au fost efecuate la inceputul lunii August. Baterie nouă. Pret 3699 negociabil.