Cum se compară cu celelalte 83 de Peugeot 2008 2021 de vânzare
La 12.990 EUR, acest Peugeot 2008 2021 este mai scump decât 51% dintre celelalte 83 de Peugeot 2008 2021 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 12.900 EUR, iar 80% dintre ele costă între 10.600 și 15.900 EUR (28 oct. 2026).
Preț
12.990 EUR — mai scump decât 51% dintre ele
10.600mediana 12.90015.900 EUR
Kilometraj
70.000 km — sub mediana de 108.300 km
Pe piață
de o zi · mașinile similare rămân listate de obicei 25 de zile
Istoric preț
Istoric preț
Autovit.ro12.990 EURstabil
Star Leasing12.990 EURstabil
Plus-Auto.ro12.990 EURstabil
Descrierea vânzătorului
STAR AUTO RULATE STAR AUTO RULATE Leasing financiar BT Leasing Leasing operațional MOOV Leasing Vânzări autovehicule Dacia Eurocar Service Teleorman Service auto premium NOBEL AUTO SERVICE SRL Abonament auto KLASS WAGEN LDA Karting Indoor VMAX ONE SRL ⭐️ Transparență, seriozitate și mașini gata de drum ⭐️ ** 2021 Peugeot 2008 1.2 PureTech Allure 130 Cai Automata Euro 6 ** Prima inmatriculare Mai 2021 📍 Mașina poate fi vizionată în București, Sector 3, Splaiul Unirii 697-699. 📍 Ne găsești pe Waze și Google Maps sub numele Star Auto Rulate. Pentru mai multe detalii ne poți contacta la: ☎️ +40 729 33 99 44 ☎️ +40 729 33 99 55 ~~~~~~ ⭐️POSIBILITATE BUY-BACK⭐️ ~~~~~~~~ ✔️ Autoturismul dumneavoastră poate fi utilizat ca avans, inclusiv pentru achiziții în leasing sau credit. ✔️ Evaluarea autoturismului se realizează exclusiv la sediul nostru și durează aproximativ 30 de minute. ❌ Nu achiziționăm autoturisme înmatriculate în alte țări sau cu numere provizorii. ✔️ Oferim prețuri corecte și avantajoase, raportate la piața auto actuală. ✔️ Autoturismul trebuie să fie înmatriculat în România, cu numere permanente și acte în regulă. ~~~~~~ ⭐️POSIBILITATE CREDIT⭐️ ~~~~~~~~ ** Pentru PERSOANE FIZICE doar cu buletinul : ** Avans de la 0% prin Banca Transilvania sau TBI Bank - timp de aprobare intre 30 min - 2 ore ** Se finanteaza inclusiv persoanele cu probleme in biroul de credit. ** Inclusiv persoane fara venituri cu 25-30 % avans! ** Rata fixa de la 220 Euro ** Posibilitate de inchidere anticipata a creditului dupa 3 luni! ** SE POT FINANTA : - Persoane fizice - PFA - Întreprinderi individuale - Venituri din pensie. ✅ Autoturism în stare impecabilă, fără necesități de investiții suplimentare. ✅ Disponibile două unități similare în stoc, diferențele constând în kilometraj, culoare și anul de fabricație. ✅ Caroserie excelent întreținută, fără zgârieturi sau îndoituri, interior curat și bine păstrat, fără urme de uzură. Dotari Suplimentare : ** Tapiterie Impecabila ** Dublu Clima ** Incalzire Scaune ** Pilot automat ** ESP- Program electronic de stabilitate - ** ABS cu EBV si asistenta la franarea de urgenta ** Oglinzi electrice + incalzite ** Senzori Presiune Roti ** Carte service la zi ~ Si multe alte optiuni ce se vad in poze ! Descrierea autovehicului este strict informativa, pot exista greșeli umane (optiuni, performanța a motorului, capacitate cilindrica, transmisie, km, an etc) In caz de nelămuriri cu privire la opțiunile prezentate va rugam sa verificati optiunile in pozele afisate pe site.