Cum se compară cu celelalte 97 de Renault Kadjar 2015 de vânzare
La 10.650 EUR, acest Renault Kadjar 2015 este mai scump decât 71% dintre celelalte 97 de Renault Kadjar 2015 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 9.900 EUR, iar 80% dintre ele costă între 7.900 și 11.500 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 10.650 EUR — mai scump decât 71% dintre ele
7.900mediana 9.90011.500 EUR
- Kilometraj
- 178.000 km — sub mediana de 193.000 km
- Pe piață
- de 8 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 27 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 817 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
Renault Kadjar 4x4 1.6 Diesel Euro 6 An fabricație 2015 -178.000 km reali verificabili 100% -Tracțiune integrala 4X4 -Blocant central la buton (4x4 Lock) -Cutie viteze manuala 6+1 -Motorizare 1.6 Turbo Diesel 130 cp -Euro 6 fara Ad-Blue -Plafon panoramic cu rulou retractabil electric -Dublu Climatronic cu afisaj pe display -Camera marșarier cu afișaj pe navigație -Lunetă încălzită -Mod Eco -Lane assist- mașina avertizează sonor la ieșirea necontrolată din banda de mers - Keyless go- pornire cu cheia în buzunar - Keyless entry- deschidere/ închidere cu cheia în buzunar -Senzori de parcare față-spate- lateral( 360 grade) - Sonorizare premium - Volan multifuncțional - Geamuri negre din fabrica -Funcție cornering - Lumini de zi led -Lumini spate led -Senzori de lumina-faruri automate - Semnalizari Led oglinzi - Asistenta la urcare și coborâre ( la fiecare plecare in rampa sau panta se blochează rotile pt siguranța și confortul șoferului) -Tapițerie Piele + textil fără rupturi sau urme de uzură -Pilot automat(Tempomat) -Computer de bord -Jante bicolore pe 19 inch, anvelope dot 2025 -Senzori de lumini/ploaie -Proiectoare de ceață -Sistem Navigație multimedia R-link Full Europa - 4 x Geamuri electrice blocabile pentru copii - Oglinzi electrice incalzite si heliomate -Oglinzi rabatabile electric la buton -Volan reglabil - Cheie tip cartela - Cotiera cu spațiu de depozitare -Esp decuplabil la buton -Consum motorina: 4 extern, 5-6 urban 178.000 km- 100%reali verificabili -Ofer serie Vin la cerere -Autoturismul se prezintă în perfecta stare tehnica și estetica -Toate actele necesare înmatriculării se finalizează în ziua vânzării -Nu accept schimburi