Cum se compară cu celelalte 67 de Renault Koleos 2018 de vânzare
La 15.500 EUR, acest Renault Koleos 2018 este mai scump decât 55% dintre celelalte 67 de Renault Koleos 2018 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 15.200 EUR, iar 80% dintre ele costă între 12.900 și 17.500 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 15.500 EUR — mai scump decât 55% dintre ele
12.900mediana 15.20017.500 EUR
- Kilometraj
- 166.000 km — sub mediana de 169.800 km
- Pe piață
- de 4 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 24 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 1.174 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
De vânzare Acest Suv din 2017luna luna 11 oferă un echilibru excelent între confort , tehnologie și siguranță Modelul se remarcă prin dotări moderne și consum redus fiind potrivit pentru familie sau expediții dar și întrebuințare de zi cu zi Renault Koleos model Energy 4x4 cu buton de decuplare asistenta automată în panta Culoare deosebita ALB PERLAT Seria Vf1rzg00558276204 Motor generație nouă 1995 2.0 Diesel 177 CP Fără Adblue cu distribuția pe lanț Euro 6 An fabr 2017 luna 11 Cutie de viteză manuală -6+1 viteze Consum Eco redus 6.4-7.1 L 100 km conform constructorului specificat și în cartea tehnică -încălzire în scaune Key less go Entry less go intrare și pornire fără cheie Faruri LED-VESION XENON cu spălătoare în bară Incalzire în volan 2 Chei Cartela Navigatie mare color Europa inclusiv România Camera fata-spate si lateral in oglinzi 360 % Volan multifuncțional reglabil cu comenzi Torpedou refrigerat Suport pahare refrigerat sau încălzit Cotiera fata spate 16 airbag .ABS. ESP. ASR 4 geamuri electrice geamuri pe spate inclusiv luneta sunt ionizate fumurii din fabrica opțiunea de schimbare a fazei lunga scurta automata -Senzori presiune roți Computer Bord Pilot automat Senzori parcare față spate DayLightLed Cornering Panorama mare electrică cu 2 poziții de rabatare Lumini interioare ambientale în 4 culori Dublu climatronic lumini de zi LED triple pe spate LED Proiectoare ceață Pachet exterior crom Volan cu încălzire și comenzi Asistenta plecare rampa Portbagaj cu deschidere și închidere electrică ,automat Buton ECO Kitt Mobile Bluetooth Protectie solara electrica Senzori ploaie senzori lumini senzori presiune roți Citește semne circulație Asistenta menține banda de circulație -distronic frânare automată la impact Start Stop automat Oglinzi electrice cu încălzire și opțiunea de rabatare la parcare Jante originale pe 19cu cauciucuri foarte bune Pachet Lumini ambientale Interior foarte întreținut fără uzură sau rupturi Mașina nu are zgârieturi rugină sau elemente revopsite Partea mecanica motorul ambreajul cat și direcția sunt într-o stare impecabilă A fost achiziționată din Germania personal de la unic proprietar direct Ofer fiscal și unde este cazul împuternicire notarială pentru rar sau ajut personal 166.000 km reali % cu carte service la zi și facturi de service care atestă cu siguranță km Doar pentru cine dorește o mașină corectă din toate punctele de vedere Preț 15.500Euro ,Neg Tel 07******32