Cum se compară cu celelalte 125 de Volkswagen Passat CC 2013 de vânzare
La 8.500 EUR, acest Volkswagen Passat CC 2013 este mai ieftin decât 56% dintre celelalte 125 de Volkswagen Passat CC 2013 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 8.800 EUR, iar 80% dintre ele costă între 6.800 și 11.500 EUR (28 oct. 2026).
- Preț
- 8.500 EUR — mai ieftin decât 56% dintre ele
6.800mediana 8.80011.500 EUR
- Kilometraj
- 187.000 km — sub mediana de 245.000 km
- Pe piață
- de 4 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 21 de zile
- Istoric preț
- Prețul a scăzut cu 657 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
FIRMA AUTORIZATA IN VANZAREA AUTOVEHICOLELOR SE OFERA FACTURA CERTIFICAT FISCAL POSIBILITATE ACHIZITIONARE IN RATE DOAR CU BULETINUL FARA AVANS Prin T.B.I BT DIRECT RATE FIXE PE DURATA CREDITULUI OFERIM FACTURA FISCALA CU NUMARUL KILOMETRAJULUI POSIBILITATE ACHIZIȚIONARE IN RATE ASISTENTA IN VEDEREA INMATRICULARII DOSAR INMATRICULARE PROGRAMARE RAR PROGRAMARE INMATRICULARE www.vanzariautofocsani.ro 07********31 Bd. Brailei 154, Focsani, Romania Vw.Passat Cc 1.8 Tsi 160 cp Euro 5 Fabricatie 2013 Km.199000 Pret 8.500Euro Bi-Xenon + Led Cutie viteze automata DSG Dublu climatronic Senzori parcare fata-spate Senzori ploaie Senzori lumina Distronic Linne asist Oglinzi electrice + incalzite Computer bord Pilot automat Jante aliaj R17 4 X geamuri electrice Keylees go Volan piele multifunctional Recent adusa in Ro.!! Stare tehnica si estetica impecabila !