Descrierea vânzătorului
Mașina este foarte bună ,am cumpărat-o acum patru ani din reprezentată cu 0 km . Această a fost întreținută doar de garajul Volkswagen și este într-o stare foarte bună , mașina este automată și are un consum mic . Masina vine echipată cu o pereche de jante pe 17 dar și cu cele originale alea mașini . Masina este momentan în Belgia , pentru mai multe detalii nu ezitați să mă contactați la numărul de WhatsApp +32465003209 sau pe emailul meu [email protected] Singurul motiv pentru care o vând este pentru ca mă mut în Norvegia și nu pot să o iau cu mine .