Cum se compară cu celelalte 180 de BMW Seria 3 2019 de vânzare
La 21.450 EUR, acest BMW Seria 3 2019 este mai ieftin decât 51% dintre celelalte 180 de BMW Seria 3 2019 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 21.500 EUR, iar 80% dintre ele costă între 13.700 și 28.600 EUR (2 nov. 2026). Ținând cont și de kilometraj (223.300 km), prețul este cu 18% peste media mașinilor similare.
Preț
21.450 EUR — mai ieftin decât 51% dintre ele
13.700mediana 21.50028.600 EUR
Kilometraj
223.300 km — peste mediana de 168.000 km
Pe piață
de o zi · mașinile similare rămân listate de obicei 26 de zile
Istoric preț
Prețul a scăzut cu 1.665 EUR față de prima publicare
Istoric preț
23.115 EUR
21.450 EUR
OLX21.450 EUR↓ 7.2%
Autovit21.450 EURfără schimbări
Descrierea vânzătorului
Bmw Seria 3 320xDrive M Sport ______ SERVICII ______ ✅ GARANTIE ✅ RATE ✅ ASIGURARE + NR ROSII CADOU ✅ DEALER AUTO ☑ In stocul nostru regasiti peste 50 de autoturisme. ☑ Toate autoturismele sunt proprietatea societății ( Fără intermediari). ☑ Proveniența import. _______ RATE _______ ☑ Posibilitate de finanțare prin: UNICREDIT, BT, TBI, MOGO ☑ Rate fixe fara avans. (Aprobare in 30 Min). ☑ Acceptam și persoane cu venituri din străinătate. ☑ Acceptam si persoane inregistrate in biroul de credit (Cu istoric negativ). ____ AVANTAJE _____ ☑ Garantie 12 Luni ( Motor si Cutie). ☑ Kilometraj garantat juridic prin factura. ☑ Kilometraj certificat (Istoric service Online+Facturi service). ☑ Numere Rosii si Asigurare cadou. ☑ Test Drive (Detinem numere de probe). ☑ Dosarul de înmatriculare gratuit. ☑ La cerere programare RAR si Politie. ☑ Acceptam test reprezentanta. ☑ Apel video cu fiecare autoturism. ☑ Detailing auto profesional. ☑ Autoturisme testate și verificate inainte de listarea spre vânzare. ☑ Consultanta specializata in alegerea autoturismului dorit. ☑ Asistenta in vederea inmatricularii. _____ GARANTIE _____ ☑ Se oferă garanție de 12 Luni (Cutie de viteze și Motor), fără limita de Km. Garanția specificata este supusa unor termeni și condiții. _____ DOTARI _______ •#Seria3 320xd •Motorizare 2.0 •Transmisie xDrive 4x4 •An 2019/10 •Euro 6 •Capacitate cilindrică 1995 •Km 223.300 •CP 190 •Culoare individual Dravit Grey Metallic •Cutie de viteze automată •Pachet M Sport •Interior M Sport din piele neagră, alcantara și cusături albastre •Încălzire în scaune •Volan sport M încălzit •Sistem muzică profesională Harman/Kardon •Navigație Mare Professional 3D Color •Faruri BMW Laser Light •Active Air Flap Control (Grila activă) •Scaune sport M cu suport lombar electric •Comutare automata faza lunga faza scurta •Collision warning ( Asistenta la franarea in cazul impactului frontal) •Steering Wheel vibration as warning ( vibrație în volan la schimbarea benzii) •Active Blind Spot Detection (Avertizare unghi mort) •BMW Live Cockpit Professional ( Se schimba culorile in functie de modul de codul ales) •Pedestian Assist ( Asistenta frânare automată la pietoni) •Adaptive Drive ( 3 moduri de condus Sport/Confort/Eco Pro) •Intelligent Safety •Premium Ambient lights ( O gama larga de culori ambientale) •Lumini Ambientale exterior •Padele F1 •BMW Live Cockpit Professional •Camera marșarier •Încărcare IPhone Wireless-bluetooth •Head-Up Display •Faruri automate •Privacy Glass •Pachet M Shadow Line extins •Apple CarPlay si Android Auto •Lumini de zi LED Angel Eyes •Asistenta faza lungă faza scurta automat •ACC Distronic (Pilot automat adaptiv) •Digital Key •Keyless Go •Keyless Entry •Connected Drive Services •Senzori parcare fata/spate •Telefon/Bluetooth/USB/Aux-in/CD •Comenzi pe volan •Senzori ploaie/Lumini/roți •Oglinzi pliabile electrice și încălzite •Cotiera fata/spate •Climatronic pe 3 zone •Start/Stop •Teleservices •ISOFIX •Apel inteligent de urgență •Auto Hold •Portbagaj electric •Alarm sistem •Jante originale BMW R19 •Versiune pentru Germania •Set suplimentar roti ______ ADRESA ______ •Va așteptam in parcul nostru din #Brasov Cartier Izvor, Strada Zizinului 16, 505600 #Tărlungeni •••Google Maps URBAN MOTORS ••• Waze URBAN MOTORS _ Pret: 21.450€ ______ PROGRAM ______ Luni-Vineri: 09:00 - 17:00 Sambata: 09:00 - 13:00 Duminica: INCHIS _____ TELEFON ______ Pentru mai multe poze și informații. Tel: 07******69 / 07******53 Whatsapp: 07******69 / 07******53 •Mai multe poze regasiti pe pagina de Autovit. •Nu acceptam schimburi. *Autoturismul se achita in lei, la cursul Băncii Transilvania din ziua emiterii facturii. *URBAN MOTORS își rezerva dreptul de a corecta eventualele omisiuni sau erori in afișare care pot survenii in urma unor greșeli, fără notificare prealabila. Pret: Brut Culoare: Gri Norma de poluare: Euro 6 Emisii CO2: 133 g/km Primul proprietar (de nou): Da Anunt adaugat de pe Autovit.ro