Vorbești direct cu vânzătorul. AutoScanner nu ia comision.
1 / 26
Specificații
An fabricație
2026
Kilometraj
15.781 km
Combustibil
Diesel
Transmisie
Automată
Capacitate
1.995 cm³
Putere
150 CP / 110 kW
Caroserie
sedan
Culoare
SKYSCRAPER GREY METALLIC
Cum se compară cu celelalte 41 de BMW Seria 3 2026 de vânzare
La 51.902 EUR, acest BMW Seria 3 2026 este mai scump decât 56% dintre celelalte 41 de BMW Seria 3 2026 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 50.000 EUR, iar 80% dintre ele costă între 12.500 și 74.300 EUR (30 oct. 2026).
Preț
51.902 EUR — mai scump decât 56% dintre ele
12.500mediana 50.00074.300 EUR
Kilometraj
15.781 km — peste mediana de 7.400 km
Istoric preț
52.005 EUR
51.902 EUR
Bavaria Used51.902 EURfără schimbări
Bavaria Used (al 2-lea anunț)52.005 EURfără schimbări