Vorbești direct cu vânzătorul. AutoScanner nu ia comision.
1 / 10
Specificații
An fabricație
2021
Kilometraj
160.594 km
Combustibil
Benzină
Transmisie
Automată
Capacitate
1.998 cm³
Putere
256 CP / 188 kW
Caroserie
sedan
VIN
WBA11AG030CK79341
Cum se compară cu celelalte 206 BMW Seria 5 2021 de vânzare
La 33.804 EUR, acest BMW Seria 5 2021 este mai scump decât 65% dintre celelalte 206 BMW Seria 5 2021 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 31.000 EUR, iar 80% dintre ele costă între 23.900 și 41.400 EUR (1 nov. 2026).
Preț
33.804 EUR — mai scump decât 65% dintre ele
23.900mediana 31.00041.400 EUR
Kilometraj
160.594 km — peste mediana de 122.100 km
Pe piață
de 2 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 28 de zile
Istoric preț
Prețul a scăzut cu 2.693 EUR față de prima publicare
Istoric preț
38.163 EUR
33.804 EUR
OLX33.804 EURfără schimbări
OLX (al 2-lea anunț)35.470 EUR↓ 7.1%
Descrierea vânzătorului
BMW Model: 530i Luxury Line MOTORIZARE : 1998 PUTERE : 252 CP *** Garanție extinsă – 12 luni / 10.000 km *** PREDARE DE LEASING Avans: 10.000euro Rate ramase : 53 rate 428 euro ( fara tva ) Valoare Reziduala 1% Autoturismul beneficiază de garanție extinsă , diferită și superioară garanției standard care acoperă doar motorul și cuția de viteze. Garanția oferită de noi acoperă o gamă largă de componente mecanice și electrice esențiale , inclusiv: motor (componente interne și externe) transmisie (manuală / automată / CVT) diferențial ambreiaj sistem de direcție (inclusiv servodirecție) sistem de frânare sistem de răcire al motorului sistem de alimentare cu carburant componente electrice tracțiune integrală (4x4), unde este cazul convertizor de cuplu (pentru cutii automate) POSIBILITATE FINANTARE/CREDIT AUTO PORSCHE LEASING / MOBIFINANCE ✅POSIBILITATE DE VÂNZARE ÎN RATE FĂRĂ AVANS persoane Fizice și Juridice între 6 Luni și 5 Ani ✅Avans 15% pentru Persoane Juridice / Dobanda fixa ✅Finantare rapida pentru : PERSOANE FIZICE / JURIDICE / PFA / INTREPRINDERE INDIVIDUALA ✔️Se acceptă orice tip de venit declarat (salarii, pensii, chirii, diurne șoferi, etc...) inclusiv cele din străinătate. ✔️Finanțarea se acordă doar pe baza buletinului și durează maxim 2 ORE, nu necesită adeverință venit sau alte documente !!! ✅Avans 0% pana la 20.000 Euro pentru Persoane Fizice/Pfa/Întreprinderi individuale ✅Punem la dispozitia clientului devizul cu pozele si datele tehnice de unde am cumpărat mașina: ✔️Raport DAUNE ✔️Istoric KM ✔️Video cu starea motorului. ✔️ Kilometraj certificat. Dispunem de numere de probe pentru drive-test si pentru a deplasa masina La achizitia masinii, scoatem numere rosii provizorii pe loc Asiguram asistenta in vederea inmatricularii, inclusiv RAR la cererea clientului Masinile din parcul nostru sunt conforme si sunt supuse unor expertize tehnice autorizate inainte de vanzare Detinem rapart de verificare pentru fiecare vehicul in parte Nr. de km sunt garantati juridic, fiind mentionati pe factura Factura se va emite in lei la cursul de vanzare euro al Bancii Transilvania din data efectuarii platii Descrierea autovehicului este strict informativa, pot exista greșeli umane de tipar (optiuni, performanța a motorului, capacitate cilindrica, transmisie etc.) In caz de nelămuriri cu privire la opțiunile prezentate, ne puteți contacta telefonic pentru detalii suplimentare Pentru a vizualiza mai multe poze cu aceasta masina, va rugam accesati anuntul de pe site-ul Autovit.ro ***PRETUL AFISAT ESTE CU TVA INCLUS*** ***TVA DEDUCTIBIL*** DOTĂRI ȘI OPȚIUNI Cutie de viteze automată Sistem de recuperare a energiei la frânare Normă de poluare Euro 6d RDE II Volan sport îmbrăcat în piele Jante din aliaj BMW, design W-Spoke 632 Prezoane antifurt pentru roți Sistem de monitorizare a presiunii în pneuri Sistem de alarmă Pachet exterior Chrome Line Cârlig de remorcare Covorașe interioare din velur Triunghi reflectorizant și trusă de prim ajutor Scaune Comfort cu funcție de memorare a poziției Sistem de rabatare a banchetei pentru transportul obiectelor lungi Scaune față încălzite Planșă de bord îmbrăcată în Sensatec Ornamente interioare din lemn de plop gri, cu finisaje cromate Sistem de încălzire a gazelor de carter Pachet extins pentru oglinzi Iluminare ambientală interioară Senzori de parcare PDC Climatizare automată Vitezometru în kilometri Asistent pentru faza lungă BMW Active Guard – sisteme de siguranță și asistență la condus Faruri BMW Laserlight Radio digital DAB Apel de urgență inteligent BMW BMW Teleservices BMW ConnectedDrive Services Connected Package Professional BMW Live Cockpit Professional Plafon interior antracit Pachet de echipare Luxury Line Caroserie în culoarea Bernina Grey Amber Effect Metallic Tapițerie din piele Dakota Cognac, cu cusături exclusive Baterie AGM de 90 Ah Protecție exterioară a caroseriei Închidere automată a ușilor la pornirea de pe loc Sistem de protecție activă a pietonilor Semnal acustic pentru sistemul de alarmă ALTE SPECIFICAȚII Versiune de limbă și documentație originală în limba olandeză Interval de service pentru ulei: 24 luni / 30.000 km PENTRU VIZIONARE VA RUGAM SA FACETI O PROGRAMARE TELEFONICA INAINTE PROGRAM LUNI-VINERI 10:00/18:00 SAMBATA 11:00/15:00 DUMINICA. INCHIS Pret: Brut Culoare: Gri VIN (serie sasiu): WBA11AG030CK79341 Norma de poluare: Euro 6 Tara de origine: Olanda Primul proprietar (de nou): Nu Anunt adaugat de pe Autovit.ro