Vorbești direct cu vânzătorul. AutoScanner nu ia comision.
1 / 5
Specificații
An fabricație
2020
Kilometraj
169.000 km
Combustibil
Diesel
Transmisie
Automată
Capacitate
1.997 cm³
Putere
173 CP / 127 kW
Caroserie
sedan
Cum se compară cu celelalte 24 de Opel Insignia 2020 de vânzare
La 11.500 EUR, acest Opel Insignia 2020 este mai scump decât 54% dintre celelalte 24 de Opel Insignia 2020 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 11.200 EUR, iar 80% dintre ele costă între 7.100 și 13.300 EUR (1 nov. 2026).
Preț
11.500 EUR — mai scump decât 54% dintre ele
7.100mediana 11.20013.300 EUR
Kilometraj
169.000 km — peste mediana de 160.000 km
Istoric preț
Prețul a scăzut cu 490 EUR față de prima publicare
Descrierea vânzătorului
OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 2.0 CDTI 170 CP AUTOMATA - 169.000km - An 2020 - 12.990 Euro - 07********99 . OFERIM GARANTIE 1 AN ! Finantam personae fizice sau juridice cu dobanda fixa începând de la 7,9% -POSIBILITATE ACHIZITIE in RATE CU sau FARA AVANS DOAR CU BULETINUL -FINANTARE LEASING FIRME -POSIBILITATE DE LIVRARE LA DOMICILIUL CLIENTULUI -ACCEPTAM SISTEM BUY-BACK -ADUCEM LA COMANDA ORICE TIP DE MASINA PE BAZA DE AVANS -OFERIM CONSULTANTA IN VEDEREA INMATRICULARII -SE OFERA SERIE SASIU SI VIDEO LA CERERE LA MASINILE AFLATE PE STOC -POSIBILITATE NUMERE ROSII -KILOMETRI REALI VERIFICATI -Acceptam orice test autorizat -Posibiliate finantare persoane fizice si juridice cu rate fixe cu sau fara Opel Insignia Grand Sport Limousine 2.0CDTI 170 EURO6 CUTIE AUTOMATA MODEL 2020 169.000km Culoare deosebita moda Braun perleffect -Start/stop -Keyless go -Keyess entry -Faruri Full led [ Led Lux ] -Day Light -2 chei -Climatronic -Pilot automat -Incalzire scaune -Volan sport multifunctional -Volan piele incalzit -Dispay mare color -Car play/android -Head-up Display -Sistem navigatie Color ecran touchscreen -Lumini ambientale -Assistenta la franare -Asistenta la parasire benzi de rulare -Asistenta unghi mort -Asistenta la citirea semnelor de circulatie -Asistenta in caz de oboseala -Asistenta faza lunga/scurta -Senzori parcare fata+spate -Senzori ploaie -Senzori lumini -169.000km Masina fara daune, interior/exterior stare ireprosabila Accept test reprezentanță Opel