Cum se compară cu celelalte 24 de Peugeot 308 2023 de vânzare
La 13.290 EUR, acest Peugeot 308 2023 este mai ieftin decât 83% dintre celelalte 24 de Peugeot 308 2023 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 14.000 EUR, iar 80% dintre ele costă între 11.300 și 19.000 EUR (31 oct. 2026).
Preț
13.290 EUR — mai ieftin decât 83% dintre ele
11.300mediana 14.00019.000 EUR
Kilometraj
180.000 km — peste mediana de 133.200 km
Pe piață
de o zi · mașinile similare rămân listate de obicei 29 de zile
Istoric preț
13.290 EUR
13.290 EUR
Plus-Auto13.290 EURfără schimbări
Autovit13.290 EURfără schimbări
Star Leasing13.290 EURfără schimbări
Descrierea vânzătorului
STAR AUTO RULATE STAR AUTO RULATE Leasing financiar BT Leasing Leasing operațional MOOV Leasing Vânzări autovehicule Dacia Eurocar Service Teleorman Service auto premium NOBEL AUTO SERVICE SRL Abonament auto KLASS WAGEN LDA Karting Indoor VMAX ONE SRL ⭐️ Transparență, seriozitate și mașini gata de drum ⭐️ ** 2023 Peugeot 308 Plug In Hybrid Allure Pack 1.6 180 Cai Automata Euro 6 ** Prima inmatriculare Mai 2023 📍 Mașina poate fi vizionată în București, Sector 3, Splaiul Unirii 697-699. 📍 Ne găsești pe Waze și Google Maps sub numele Star Auto Rulate. Pentru mai multe detalii ne poți contacta la: ☎️ +40 729 33 99 44 ☎️ +40 729 33 99 55 ~~~~~~ ⭐️POSIBILITATE BUY-BACK⭐️ ~~~~~~~~ ✔️ Autoturismul dumneavoastră poate fi utilizat ca avans, inclusiv pentru achiziții în leasing sau credit. ✔️ Evaluarea autoturismului se realizează exclusiv la sediul nostru și durează aproximativ 30 de minute. ❌ Nu achiziționăm autoturisme înmatriculate în alte țări sau cu numere provizorii. ✔️ Oferim prețuri corecte și avantajoase, raportate la piața auto actuală. ✔️ Autoturismul trebuie să fie înmatriculat în România, cu numere permanente și acte în regulă. ~~~~~~ ⭐️POSIBILITATE CREDIT⭐️ ~~~~~~~~ ** Pentru PERSOANE FIZICE doar cu buletinul : ** Avans de la 0% prin Banca Transilvania sau TBI Bank - timp de aprobare intre 30 min - 2 ore ** Se finanteaza inclusiv persoanele cu probleme in biroul de credit. ** Inclusiv persoane fara venituri cu 25-30 % avans! ** Rata fixa de la 240 Euro ** Posibilitate de inchidere anticipata a creditului dupa 3 luni! ** SE POT FINANTA : - Persoane fizice - PFA - Întreprinderi individuale - Venituri din pensie. ✅ Autoturism în stare impecabilă, fără necesități de investiții suplimentare. ✅ Disponibile două unități similare în stoc, diferențele constând în kilometraj, culoare și anul de fabricație. ✅ Caroserie excelent întreținută, fără zgârieturi sau îndoituri, interior curat și bine păstrat, fără urme de uzură. Dotari Suplimentare : ** Tapiterie Impecabila ** Dublu Clima ** Incalzire Scaune ** Pilot automat ** ESP- Program electronic de stabilitate - ** ABS cu EBV si asistenta la franarea de urgenta ** Oglinzi electrice + incalzite ** Senzori Presiune Roti ** Carte service la zi ~ Si multe alte optiuni ce se vad in poze ! Descrierea autovehicului este strict informativa, pot exista greșeli umane (optiuni, performanța a motorului, capacitate cilindrica, transmisie, km, an etc) In caz de nelămuriri cu privire la opțiunile prezentate va rugam sa verificati optiunile in pozele afisate pe site.