Cum se compară cu celelalte 58 de Peugeot 508 2021 de vânzare
La 11.490 EUR, acest Peugeot 508 2021 este mai ieftin decât 86% dintre celelalte 58 de Peugeot 508 2021 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 13.000 EUR, iar 80% dintre ele costă între 11.200 și 16.700 EUR (31 oct. 2026).
Preț
11.490 EUR — mai ieftin decât 86% dintre ele
11.200mediana 13.00016.700 EUR
Kilometraj
180.000 km — peste mediana de 148.000 km
Pe piață
de o zi · mașinile similare rămân listate de obicei 38 de zile
Istoric preț
11.490 EUR
11.490 EUR
Plus-Auto11.490 EURfără schimbări
Autovit11.490 EURfără schimbări
Star Leasing11.490 EURfără schimbări
Descrierea vânzătorului
STAR AUTO RULATE STAR AUTO RULATE Leasing financiar BT Leasing Leasing operațional MOOV Leasing Vânzări autovehicule Dacia Eurocar Service Teleorman Service auto premium NOBEL AUTO SERVICE SRL Abonament auto KLASS WAGEN LDA Karting Indoor VMAX ONE SRL ⭐️ Transparență, seriozitate și mașini gata de drum ⭐️ ** 2021 Peugeot 508 BlueHDi 130 EAT8 Allure Pack Automata Euro 6 ** Prima inmatriculare Mai 2021 📍 Mașina poate fi vizionată în București, Sector 3, Splaiul Unirii 697-699. 📍 Ne găsești pe Waze și Google Maps sub numele Star Auto Rulate. Pentru mai multe detalii ne poți contacta la: ☎️ +40 729 33 99 44 ☎️ +40 729 33 99 55 ~~~~~~ ⭐️POSIBILITATE BUY-BACK⭐️ ~~~~~~~~ ✔️ Autoturismul dumneavoastră poate fi utilizat ca avans, inclusiv pentru achiziții în leasing sau credit. ✔️ Evaluarea autoturismului se realizează exclusiv la sediul nostru și durează aproximativ 30 de minute. ❌ Nu achiziționăm autoturisme înmatriculate în alte țări sau cu numere provizorii. ✔️ Oferim prețuri corecte și avantajoase, raportate la piața auto actuală. ✔️ Autoturismul trebuie să fie înmatriculat în România, cu numere permanente și acte în regulă. ~~~~~~ ⭐️POSIBILITATE CREDIT⭐️ ~~~~~~~~ ** Pentru PERSOANE FIZICE doar cu buletinul : ** Avans de la 0% prin Banca Transilvania sau TBI Bank - timp de aprobare intre 30 min - 2 ore ** Se finanteaza inclusiv persoanele cu probleme in biroul de credit. ** Inclusiv persoane fara venituri cu 25-30 % avans! ** Rata fixa de la 200 Euro ** Posibilitate de inchidere anticipata a creditului dupa 3 luni! ** SE POT FINANTA : - Persoane fizice - PFA - Întreprinderi individuale - Venituri din pensie. ✅ Autoturism în stare impecabilă, fără necesități de investiții suplimentare. ✅ Disponibile două unități similare în stoc, diferențele constând în kilometraj, culoare și anul de fabricație. ✅ Caroserie excelent întreținută, fără zgârieturi sau îndoituri, interior curat și bine păstrat, fără urme de uzură. Dotari Suplimentare : ** Tapiterie Impecabila ** Dublu Clima ** Incalzire Scaune ** Pilot automat ** ESP- Program electronic de stabilitate - ** ABS cu EBV si asistenta la franarea de urgenta ** Oglinzi electrice + incalzite ** Senzori Presiune Roti ** Carte service la zi ~ Si multe alte optiuni ce se vad in poze ! Descrierea autovehicului este strict informativa, pot exista greșeli umane (optiuni, performanța a motorului, capacitate cilindrica, transmisie, km, an etc) In caz de nelămuriri cu privire la opțiunile prezentate va rugam sa verificati optiunile in pozele afisate pe site.