Vorbești direct cu vânzătorul. AutoScanner nu ia comision.
1 / 5
Specificații
An fabricație
2011
Kilometraj
223.000 km
Combustibil
Diesel
Transmisie
Automată
Capacitate
3.000 cm³
Caroserie
suv
Cum se compară cu celelalte 33 de Porsche Cayenne 2011 de vânzare
La 15.231 EUR, acest Porsche Cayenne 2011 este mai scump decât 69% dintre celelalte 33 de Porsche Cayenne 2011 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 13.500 EUR, iar 80% dintre ele costă între 10.400 și 18.000 EUR (30 oct. 2026).
Preț
15.231 EUR — mai scump decât 69% dintre ele
10.400mediana 13.50018.000 EUR
Kilometraj
223.000 km — sub mediana de 260.000 km
Pe piață
de azi · mașinile similare rămân listate de obicei 22 de zile
Descrierea vânzătorului
Porsche Cayenne 3.0Diesel 2 CASA/Jante R21/ An fabricație : 2011 Motor : 3.0 V6 Cod motor:CASA(cel mai fiabil) Norma poloare Euro5 Masina in stare perfecta de functionare ! 223000 km •Volan cu comenzi și padele •Bi-xenon adaptiv •Trapa • Ecrane în tetiere • Sistem muzica BOSE •Jante 21 •Perne aer 3 moduri/confort/normal/sport •Scaune Full electrice •Mod SPORT •Cutie automata 8+1 •Dublu Climatronic •Computer de bord ( maxi dot/harti) •Încălzire scaune •Oglinzi electrice ,încălzite,heliomate •Senzori parcare fata-spate cu afisaj •Cârlig de remorcare •Comming Home/Leaving Home •Display Touchscreen •ESP,Abs,ISOFIX •Comenzi vocale •Cotiera fata-spate •Navi-cd-mp3-DVD-tv-USB-aux-bluetooth-sd card-HDD 80GB + HARTA 3D Full Europa •Bari longitudinale chrome •Asistenta la urcare și coborâre •Start-stop/Cruise Control/Auto-hold •Proiectoare de ceata cu funcția cornering •Senzori lumina,ploaie •Mod on road/Off road •Padele volan •Spălător de faruri • Soft-close portbagaj • lumini ambientale interior/exterior • Daylight și stopuri LED