Cum se compară cu celelalte 23 de Volkswagen Taigo 2022 de vânzare
La 17.545 EUR, acest Volkswagen Taigo 2022 este mai scump decât 65% dintre celelalte 23 de Volkswagen Taigo 2022 de vânzare pe AutoScanner. Prețul median este 16.800 EUR, iar 80% dintre ele costă între 12.500 și 21.300 EUR (30 oct. 2026).
Preț
17.545 EUR — mai scump decât 65% dintre ele
12.500mediana 16.80021.300 EUR
Kilometraj
15.214 km — sub mediana de 67.600 km
Pe piață
de 10 zile · mașinile similare rămân listate de obicei 51 de zile
Istoric preț
17.545 EUR
17.545 EUR
Autovit17.545 EURfără schimbări
Ayvens17.545 EURfără schimbări
Descrierea vânzătorului
== Informații în română ==
Ayvens Used Cars oferă autoturisme rulate de calitate.
Toate autovehiculele noastre au intre 1-5 ani vechime și au fost verificate de un service independent.
Cumpără mașina online și o livram la adresa dorită!
Fiecare mașină de pe https://usedcars.ayvens.com beneficiază de:
- Verificare in 42 de puncte - 12 luni garanție - Istoric complet de întreținere și reparații - 14 zile garanție de retur și returnarea banilor - Livrare gratuită https://usedcars.ayvens.com
Cumpără cu încredere!
- Volkswagen Taigo - SUV - Cutie de viteze automată - Motorizare: Benzină, 999 cmc, 110 CP - 5 uși - Culoare: Roșu - Rulaj: 15.214 km
== Information in English ==
Make: Volkswagen Model: Taigo Body type: SUV Transmission: Automatic Fuel type: Petrol Engine: 999 cc, 110 HP Doors: 5 Colour: Red Mileage: 15,214 km